Datingsite voor mensen met beperking

Redactie Refoweb | 1 reactie | 30-01-2015| 10:49

Vraag

Ik ben een vrouw van 27 met een lichamelijke beperking (ik zit in een rolstoel). Nu is mijn vraag, zijn er misschien christelijke datingsites voor mensen met een beperking? Graag hoor ik hier meer van!


Antwoord

Beste vraagsteller. Voorzover ons bekend bestaan deze sites niet. Misschien is het een idee om deze vraag voor te leggen aan de bekende christelijke datingsites. Voor hen is het relatief eenvoudig om op hun eigen portal een onderdeel toe te voegen voor deze doelgroep. Aan de andere kant, waarom zou een lichamelijk gezond persoon niet verliefd kunnen worden op iemand die invalide is? Liefde is niet gebonden aan een al dan niet lichamelijke beperking. Het ‘opdelen’ in allerlei doelgroepen zou daarom zelfs een hindernis kunnen vormen bij het zoeken naar een levenspartner of vriendschap.

Lees meer artikelen over:

datinghandicap

Mis niks, abonneer je op onze WhatsApp en wekelijkse nieuwsbrief

Dit artikel is beantwoord door

Redactie Refoweb

  • Kerkelijke gezindte:
    Divers
  • Woon/standplaats:
    Divers
2688 artikelen
Redactie Refoweb

Bijzonderheden:

Mailadres: vragen@refoweb.nl


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
1 reactie
AHHK76
03-02-2015 / 08:48
Misschien ben je bang dat je door jouw handicap niet geaccepteerd zult worden, door iemand die geen handicap heeft? Toch hoeft dat niet zo te zijn! Misschien kun je elkaar juist meer tot een hand en voet zijn als ieder zijn eigen (andere) mogelijkheden heeft....?! Elkaar aanvullen als je beiden in een rolstoel zit, wordt misschien ook wel erg ingewikkeld? Je bent waardevol zoals je bent!!!!!
Dus ik vind ook dat je op een gewone christelijke datingsite kunt gaan. Maak er wel een gebedszaak van!
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Gods voorzienigheid

Een vraag over Gods voorzienigheid. Kan het zo zijn dat God de door Hem voor jou gestelde sterfdatum verkort of verlengt, omdat je je wel of juist niet aan de Tien Geboden onderwerpt?
2 reacties
30-01-2010

Rouw en hechting

Kan iemand mij uitleggen wat verlies met hechting te maken heeft? Ik las dit in een boek van Jakob Wielink, helaas niet de tijd en energie om dit helemaal te lezen, maar ik ben zelf heel onveilig gehe...
1 reactie
30-01-2018

Online-cursus depressie

Is er een christelijke online-cursus om om te gaan met depressies? Ik vond gewone online cursussen maar die zijn tot en met 25 jaar. Ik ben ouder, dus deze vallen al af.
1 reactie
30-01-2014
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag