Elkaar oraal bevredigen

Alie Hoek - van Kooten | Geen reacties | 07-08-2002| 00:00

Vraag

Samen met mijn vriendin lopen we met de vraag of het een verkeerd iets is om elkaar oraal te bevredigen. We hebben het wel eens gedaan en vonden het heel fijn bij elkaar, maar onze vraag is: mag dat wel? Want we willen wel dat het overeenstemt met Gods Woord. Nu durven wij het eigenlijk niet meer, omdat we niet weten of het verantwoord is. Graag zouden wij een antwoord zien op onze grote vraag.

ADVERTORIAL

Kleuterleerkracht gezocht!

We zijn met ingang van schooljaar 2026-2027 op zoek naar een enthousiaste kleuterleerkracht 0,66 FTE (ongeveer 3 dagen). Iemand die:

  • zich verbonden weet met de identiteit van onze streekschool op de Hoge Enk, gemeente Elburg.
  • wil bouwen aan kwalitatief goed onderwijs voor onze jongste leerlingen in de combinatiegroep (0),1,2.

Klik hier voor meer informatie...

Kleuterleerkracht gezocht!

Antwoord

Ik heb uit eerdere vragen ook al gemerkt dat jongeren eigenlijk gewoon graag willen horen of iets nu wel of niet mag, dus gewoon ja of nee. Zo werkt dat niet. Eerder heb ik al geantwoord dat wanneer de man met zijn penis bij de vrouw vaginaal naar binnen gaat, dat er dan echt geslachtsgemeenschap plaatsvindt. Ook schreef ik dat het goed is om elkaar niet te gaan uitkleden. Houdt je kleren aan, zou ik willen zeggen!!

Kijk, bij orale seks vindt er nog niet echt gemeenschap oplaats, echter ik vind wel dat het al wel in de sfeer komt van gemeenschap, immers de man dringt dan toch al, op een weliswaar alternatieve manier, bij het meisje naar binnen.

Alie Hoek-van Kooten

Lees meer artikelen over:

oraalseksualiteit voor het huwelijk

Mis niks, abonneer je op onze WhatsApp en wekelijkse nieuwsbrief

Dit artikel is beantwoord door

Alie Hoek - van Kooten

  • Geboortedatum:
    27-08-1949
  • Kerkelijke gezindte:
    PKN (Hervormd)
  • Woon/standplaats:
    Veenendaal
  • Status:
    Actief
995 artikelen
Alie Hoek - van Kooten

Bijzonderheden:

Auteur van o.a.

Bekijk ook:

 

 

 

 


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Jezus nooit geopenbaard vanachter het recht

Aan een Ger. Gem.-predikant/ambtsdrager. Mag ik van Jezus spreken als ik Hem (nog) niet ken? Hij is mij nog nooit geopenbaard vanachter het recht.
Geen reacties
07-08-2018

Traumaverwerking

Sinds een paar maanden loop ik met allemaal vragen rond. Ik ben voor het eerst zelf hulp gaan zoeken omdat ik na een lange periode toch weer begon af te vallen (had anorexia), nu is er een PTSS gediag...
1 reactie
07-08-2012

Vroegtijdige weeën

Is het mogelijk dat er vroegtijdig weeën worden opgewekt tijdens de zwangerschap, wanneer de borsten worden gestimuleerd? Of is dit geen reëel gevaar?
2 reacties
07-08-2014
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag