Bij ons was zwagerschap in 2007 uitgesloten. Onderzoeken gedaan, ja mevrouw er i...

drs. P. C. Hildering | Geen reacties | 24-04-2009| 00:00

Vraag

Bij ons was zwagerschap in 2007 uitgesloten. Onderzoeken gedaan, ja mevrouw er is onmogelijk kans om zwanger te worden. Ik werd toch in februari zwanger, maar dat ging mis met 15 weken. Wat moet ik hier nu mee aan? Het is gebleken dat het dus wel kan, en het was uitgesloten... Ik hoop natuurlijk dat ik nog een keertje zwanger word. Maar ja, voor ons is dit allemaal onverklaarbaar.


Antwoord

Wat volgens de medische wetenschap uitgesloten is (daar gaan dokters van uit), is dat regelmatig voor de Schepper toch niet. Ik heb daar in mijn praktijk al veel voorbeelden van gezien. Het beste kun je ook altijd aangeven dat de kans zo klein is, dat die menselijkerwijs 0 is, openlatend dat er nog een andere kant is dan de menselijke. Uw zwangerschap is daar het bewijs van. Hoe daarmee verder te gaan, is moeilijk aan te geven wanneer het gaat om medische interventies. Mijn persoonlijke mening is, dat die interventies niet de voorkeur hebben.

Drs. P. C. Hildering

Lees meer artikelen over:

medisch

Mis niks, abonneer je op onze WhatsApp en wekelijkse nieuwsbrief

Dit artikel is beantwoord door

drs. P. C. Hildering

  • Geboortedatum:
    24-04-1953
  • Kerkelijke gezindte:
    Christelijk Gereformeerd
158 artikelen
drs. P. C. Hildering

Bijzonderheden:

Dokter Hildering is op 15 januari 2021 overleden.


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Ik wil eigenlijk niet meer leven, maar dan moet ik voor God verschijnen en dat kan ik ook niet. Het is een enorme dagelijkse strijd waar ik niet uit kom.

Ik wil eigenlijk niet meer leven, maar dan moet ik voor God verschijnen en dat kan ik ook niet. Het is een enorme dagelijkse strijd waar ik niet uit kom.
Geen reacties
24-04-2008

Tekst van Augustinus op het raam

Dominee van Vlastuin, graag wil ik een vraag aan u richten. Ik weet dat u inderdaad een tekst van Augustinus  voor uw raam had hangen. Over de inhoud zal ik het niet hebben (hoewel ik in al mijn onrus...
Geen reacties
24-04-2006

Versterven

Versterven; waar praten we over? Wat is het precies en hoe gaan we hier mee om?
Geen reacties
24-04-2004
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag