Ik wil graag trouwen, maar mijn vriend niet

Alie Hoek - van Kooten | Geen reacties | 09-04-2008| 00:00

Vraag

Ik wil graag trouwen, maar mijn vriend niet. Hoe moet ik hiermee omgaan?


Antwoord

Ja, dat is vervelend als je wel het plan hebt samen te gaan trouwen, maar de een veel eerder/later wil trouwen dan de ander. Je noemt ook als belangrijke reden om te trouwen om uit het ouderlijk huis weg te komen omdat er altijd ruzies zijn. Dat is wel begrijpelijk, maar toch niet goed. Je trouwt omdat je er samen al dan niet aan toe bent.

Ik zou er dus even niet over praten. Jij denkt nu na over het feit dat je vriend nog niet wil trouwen en je vriend denkt vast na over het feit dat jij al vrij gauw wel wil trouwen. Misschien dat jullie dan als vanzelf naar elkaar toe kunnen komen wat dit betreft en het zou mij niet verbazen dat jullie een compromis kunnen sluiten door dan over anderhalf jaar te trouwen, dan doe je allebei een beetje water bij de wijn.

Helaas schrijf je er niet je leeftijd bij. Jongere stellen wachten in het algemeen langer om te gaan trouwen dan wat oudere stellen. 

Alie Hoek-van Kooten

Mis niks, abonneer je op onze WhatsApp en wekelijkse nieuwsbrief

Dit artikel is beantwoord door

Alie Hoek - van Kooten

  • Geboortedatum:
    27-08-1949
  • Kerkelijke gezindte:
    PKN (Hervormd)
  • Woon/standplaats:
    Veenendaal
  • Status:
    Actief
986 artikelen
Alie Hoek - van Kooten

Bijzonderheden:

Auteur van o.a.

Bekijk ook:

 

 

 

 


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Relatie met God levendig houden

Mijn vraag is: hoe houd ik mijn relatie met God levendig? Ik merk vaak dat het oppervlakkig wordt. Alvast bedankt! (meisje van 17).
1 reactie
09-04-2013

Ovulatiebloeding

Ik ben een getrouwde vrouw van eind 30 met meerdere kinderen. Sinds de geboorte van onze jongste (ongeveer 1,5 jaar geleden) is mijn menstruatie inmiddels weer behoorlijk regelmatig. Alleen heb ik nu ...
2 reacties
09-04-2024

Verliefd op niet-christelijke meid

Ik ben erg verliefd op een meid, maar ze is niet christelijk. Verkering is een kleine stap (we zijn nog tieners), maar is het zonde om met haar verkering te nemen?
Geen reacties
09-04-2018
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag