Ds. Harinck bedankt
Ds. C. Harinck | Geen reacties | 25-01-2021| 14:59
Vraag
Beste dominee Harinck. Ik wil u via dit platform bedanken voor de boeken die u geschreven hebt en ook de antwoorden die u op mijn vragen gegeven hebt. Ik hoop later naar het curatorium te gaan omdat ik mij geroepen voel om predikant te worden. U heeft mij veel geholpen met het krijgen van een Bijbels zicht op belangrijke vragen. Voor zowel mijn eigen leven, maar ook hoe deze zaken gepreekt dienen te worden. Vragen rondom de onvoorwaardelijkheid van het Evangelie en de noodzaak tot ellendekennis. Verkiezing en verantwoordelijkheid.
Kleuterleerkracht gezocht!
We zijn met ingang van schooljaar 2026-2027 op zoek naar een enthousiaste kleuterleerkracht 0,66 FTE (ongeveer 3 dagen). Iemand die:
- zich verbonden weet met de identiteit van onze streekschool op de Hoge Enk, gemeente Elburg.
- wil bouwen aan kwalitatief goed onderwijs voor onze jongste leerlingen in de combinatiegroep (0),1,2.
Antwoord
Beste broeder,
Dank voor uw mail. Wat je vermeldt was mijn doel met mijn schrijven over deze onderwerpen. Ik ben dankbaar dat het toch zijn vruchten afwerpt. Ik heb ook wel eens heel wat anders naar mijn hoofd gekregen. Maar een dienstknacht is niet meerder dan zijn heer.
Sterkte in de weg die je nog moet gaan,
Ds. C. Harinck
Dit artikel is beantwoord door
Ds. C. Harinck
- Geboortedatum:09-04-1933
- Kerkelijke gezindte:Gereformeerde Gemeenten
- Woon/standplaats:Kapelle
- Status:Actief
Bijzonderheden:
Emeritus
Bekijk ook:


