Wulfert Floor

Redactie Refoweb | 6 reacties | 12-02-2020| 14:30

Vraag

Kan ik als lid van de Gereformeerde Gemeenten lezen uit het dagboek van Wulfert Floor?

ADVERTORIAL

Kom ook naar de jongerenzang!

Welkom D.V. 29 mei op de jongerenzang in Katwijk. Zing je ook mee met 1000 andere jongeren? Meer info: www.jongerenzang.nl

Kom ook naar de jongerenzang!

Antwoord

Ja dat kan. En dat geldt niet alleen voor leden van de Ger. Gem., maar ook voor leden van alle andere kerkverbanden en christelijke denominaties. Deze eenvoudige oefenaar is ook na zijn overlijden nog velen tot grote zegen geweest. In veel afgescheiden kerken worden zijn preken nog steeds gelezen. Zie ook:

https://www.digibron.nl/search/detail/012f0cb716820c72e9584adb/de-landbouwer-te-driebergen/2

https://www.digibron.nl/search/detail/3d88204bbc9011101569bb706c2119b7/toch-weer-nieuwe-oefeningen

Mis niks, abonneer je op onze WhatsApp en wekelijkse nieuwsbrief

Dit artikel is beantwoord door

Redactie Refoweb

  • Kerkelijke gezindte:
    Divers
  • Woon/standplaats:
    Divers
2748 artikelen
Redactie Refoweb

Bijzonderheden:

Mailadres: vragen@refoweb.nl


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
6 reacties
kejak
12-02-2020 / 21:06
Je vraag bracht mij er toe zelf eens iets te lezen van Wulfert Floor, wat ik nog nooit gedaan had.
Laat mijn dank voor je vraag ook maar meteen een antwoord zijn op je vraag!
Eva1992
12-02-2020 / 21:09
Graag gedaan
Samanthi
15-02-2020 / 14:41
Dat kan als alsje tenminste kan lezen
Jaleco
15-02-2020 / 22:09
Het mag niet alleen, maar het is zeker aan te raden!
Jeremiah
16-02-2020 / 15:02
Goed antwoord. Wulfert Floor kan niet genoeg aangeraden worden. Zijn eenvoudige woorden spreken nog steeds.
Jaleco
16-02-2020 / 17:11
Ik heb een een boek van hem er weer eens bij gepakt. Zo eenvoudig en zo rijk.

Nu dan, gij zwakke vromen! Gaat veel in uw binnenkamer, en verkeert daar aan Jezus’ voeten met al uwe behoeften. Bij Jezus zal het toch maar gezocht moeten worden. Jezus was het, die u opzocht en tot zich trok uit de wijde wereld. Jezus is het, Die u nog dagelijks van genade voorziet om gedurig tot Hem te lopen. Jezus zal het ook alleen zijn moeten, Die u kan opbouwen in het allerheiligst geloof. Dus maak dan maar veel gebruik van Hem, Hij is zeer vriendelijk en altijd hulpvaardig. Wij komen bij Hem nooit te onpas, dag en nacht is deze liefderijke Koning te spreken.
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Wanneer weet ik of ik een mede-erfgenaam van Christus ben?

Wanneer weet ik of ik een mede-erfgenaam van Christus ben?
Geen reacties
12-02-2007

Spijt na echtscheiding

Ik ben een vader van twee dochters, maar al lange tijd gescheiden. Sinds een half jaar voel ik dat er maar drie vrouwen in mijn leven kunnen zijn. Mijn twee dochters en mijn ex-vrouw. Ik ben indertijd...
Geen reacties
12-02-2026

Heilsbelofte aan Moab, Ammon en Elam

Hoe moet je de heilsbelofte aan Moab, Ammon en Elam verstaan (Jer. 48:7, 49:6, 39)? Louter geestelijk, zoals sommige verklaarders doen, als vervuld met de Pinkstergeest, of zit er meer achter?
Geen reacties
12-02-2010
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag