Puriteinse predikers
Redactie Refoweb | 1 reactie | 21-09-2012| 10:45
Vraag
Hoe wordt er binnen de Gereformeerde Gemeente aangekeken tegen puriteinse predikers. Ik lees met regelmaat deze preken van o.a. Spurgeon, Edwards enz. De inhoud van de boodschap is vaak zoveel anders als ik binnen de Ger. Gem. hoor en welke preken er bij ons worden gelezen. Ik moet overigens zeggen dat me de preken voluit bijbels lijken waarin met name de nodiging tot het heil naar voren komt.
Kleuterleerkracht gezocht!
We zijn met ingang van schooljaar 2026-2027 op zoek naar een enthousiaste kleuterleerkracht 0,66 FTE (ongeveer 3 dagen). Iemand die:
- zich verbonden weet met de identiteit van onze streekschool op de Hoge Enk, gemeente Elburg.
- wil bouwen aan kwalitatief goed onderwijs voor onze jongste leerlingen in de combinatiegroep (0),1,2.
Antwoord
Zie voor het antwoord onderstaande urls:
https://www.refoweb.nl/vragenrubriek/9520
https://www.refoweb.nl/vragenrubriek/17838
https://www.refoweb.nl/vragenrubriek/17494
https://www.refoweb.nl/vragenrubriek/14397
https://www.refoweb.nl/vragenrubriek/6482
https://www.refoweb.nl/vragenrubriek/3927
Dit artikel is beantwoord door
Redactie Refoweb
Bijzonderheden:
Mailadres: vragen@refoweb.nl
Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Mijn ervaring is dat wanneer je hier vragen over gaat stellen bij predikanten waarvan je vindt dat hun boodschap nogal afwijkt van de puriteinen, dat ze nooit concreet ingaan op je vraag en je altijd verwijzen naar synodebesluiten in het verleden gedaan en dat ze willen staan in het spoor van ds G.H. Kersten. Dus wat Boston, Flavel ea. zeggen boeit hen gewoon niet.


