Jaloerse vriend (2)

C. M. Chr. Rots - de Weger | 1 reactie | 10-07-2009| 16:00

Vraag

Ik ben een meisje van 21 jaar en ik heb al bijna twee jaar verkering. Mijn vriend kan soms erg jaloers zijn, te jaloers. Dit komt door zijn verleden: hij vertrouwt me niet genoeg doordat zijn ex vreemd gegaan is. Wat moet ik hier aan doen? Ik heb op het punt gestaan om het uit te maken, maar dit kon ik hem niet aan doen en ik hield nog teveel van hem. Hij heeft eigelijk profesionele hulp nodig om alles te verwerken maar dit wil hij niet!


Antwoord

Beste vraagsteller,

Je vraag lijkt erg veel op een eerder gestelde... of ben jij hetzelfde meisje? Lees mijn antwoord  er maar op na. Het antwoord is onlangs geplaatst.

Marijke Rots

Lees meer artikelen over:

jaloersverkering

Mis niks, abonneer je op onze WhatsApp en wekelijkse nieuwsbrief

Dit artikel is beantwoord door

C. M. Chr. Rots - de Weger

  • Geboortedatum:
    18-02-1947
  • Kerkelijke gezindte:
    Christelijk Gereformeerd
  • Woon/standplaats:
    Aalten
  • Status:
    Inactief
1559 artikelen
C. M. Chr. Rots - de Weger

Bijzonderheden:

Lees hier het grote afscheidsinterview dat Refoweb met Marijke had.

Bekijk ook:

 

 

 


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
1 reactie
flwr
10-07-2009 / 19:25
Laat hem alsjeblieft professionele hulp zoeken, dat is beter dan de hele tijd zo door te sukkelen. Zo kunnen jullie je gedachten even op een rijtje zetten.
Sterkte hoor.
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Vriend weet niet veel van het geloof af

Ik heb verkering met een jongen die niet veel van het geloof afweet. En we vinden het allebei moeilijk om er over te praten. Wat kunnen we hieraan doen?
Geen reacties
10-07-2004

Welke manieren gebruikt God om iemand tot Hem te trekken?

Welke manieren gebruikt God om iemand tot Hem te trekken?
Geen reacties
10-07-2006

Tijdens mijn basisschooltijd heb ik erg geëxperimenteerd op seksueel gebied (...) Toch heb ik hier heel veel spijt van. Ik voel me er vies en bezoedeld door. Hoe moet ik hiermee omgaan?

Tijdens mijn basisschooltijd heb ik erg geëxperimenteerd op seksueel gebied. De persoon in kwestie spreek ik nooit meer. We zijn ook op een niet leuke manier uit elkaar gegaan. We zijn van hetzelfde g...
Geen reacties
10-07-2007
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag