Nieuwe hobby's voor vriend

Ds. M.W. Muilwijk | Geen reacties | 12-01-2007| 00:00

Vraag

Hoe stimuleer ik mijn vriend met het ontwikkelen van nieuwe hobby's? Ik zie ertegen op om hem, in ons huwelijk, alleen maar achter het scherm te zien zitten of zich wellicht te vervelen. Zijn er bepaalde deskundigen, boeken, cursussen of testjes waardoor hij geholpen wordt zich te vermaken of waarmee hij erachter komt wat hij leuk vindt of wat zijn talenten zijn?


Antwoord

Beste vragenstelster,

Ik vind dit een lastige vraag. Ik heb eigenlijk een paar wedervragen die je misschien op weg kunnen helpen. Allereerst de vraag: waar komt precies je vraag vandaan en waar de stress dat je bang bent dat hij zich óf verveelt óf alleen maar achter een scherm zit?
 
Ten tweede, heb je hem zelf wel eens gevraagd wat hij leuk vindt of wat hij vroeger leuk vond. Je kunt er eens mee beginnen hem dat te vragen:
het lijkt me dat daar toch wel iets uitrolt. Praten is hoe dan ook heel goed, juist in voorbereiding naar een huwelijk.

Ten derde zou je het ook je aanstaande schoonouders kunnen vragen. Uiteindelijk kun je er eerst het beste zelf samen uit proberen te komen.

Aan boeken, cursussen of deskundigen kan ik je niet helpen: maar op internet kun je vast wel iets vinden. Ik zelf vond iets toen ik ‘interessetest’ bij www.google.nl intikte. In elk geval succes gewenst.

M. W. Muilwijk

Lees meer artikelen over:

vrijetijdsbesteding
Dit artikel is beantwoord door

Ds. M.W. Muilwijk

  • Geboortedatum:
    23-12-1980
  • Kerkelijke gezindte:
    Hersteld Hervormd
  • Woon/standplaats:
    Aalst
  • Status:
    Actief
148 artikelen
Ds. M.W. Muilwijk

Bijzonderheden:

Bekijk ook:

 

 

 

 


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Twee kerkdiensten per zondag

Waar komt het eigenlijk vandaan dat er op zondag twee keer een kerkdienst is? Waarom niet één keer, drie keer of meer?
Geen reacties
12-01-2023

Broer haat kerk

Een vraag aan iemand van de Ger. Gem. Ik kom uit een groot gezin en ben de jongste. Gelukkig gaan al mijn broers en zussen nog naar de kerk. Maar één broer die heeft er zo’n haat tegen (hij gaat mee n...
1 reactie
12-01-2017

De Heilige Geest in het christendom

Wat is de Heilige Geest en wat betekent dat in het christendom?
2 reacties
12-01-2017
website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis
design website door design website by Mooimerk
hosting website door hosting website by STH Automatisering