Kietelen van dochter
C. M. Chr. Rots - de Weger | Geen reacties | 25-11-2024| 08:06
Vraag
Ik heb een vraag over onze 16-jarige dochter. Van kinds af aan vindt ze het heerlijk als je over haar rug kietelt. Ze zat dan op schoot tegen me aan. Bij tijden vraagt ze nog steeds of ik op haar rug wil kietelen. Echter, moet ik hier niet mee stoppen? Is ze er inmiddels niet te oud voor? Moet ze niet zelf gaan begrijpen dat dit wellicht een beetje raar is?
Kleuterleerkracht gezocht!
We zijn met ingang van schooljaar 2026-2027 op zoek naar een enthousiaste kleuterleerkracht 0,66 FTE (ongeveer 3 dagen). Iemand die:
- zich verbonden weet met de identiteit van onze streekschool op de Hoge Enk, gemeente Elburg.
- wil bouwen aan kwalitatief goed onderwijs voor onze jongste leerlingen in de combinatiegroep (0),1,2.
Antwoord
Beste vraagsteller,
Heb ik het goed, als ik denk dat u de vader bent van een 16-jarige dochter? Práát dan met deze dochter, want uit zichzelf begrijpen is niet vanzelfsprekend. Wellicht is kriebelen voor haar een aanraking van liefde-door-een-ouder terwijl úzelf heel andere dingen vooronderstelt. Ú vindt het een beetje raar... aan ú dus om er -zo mogelijk met humor- iets van te zeggen. Want ja, kleine meisjes worden groot!
Marijke Rots
Dit artikel is beantwoord door
C. M. Chr. Rots - de Weger
- Geboortedatum:18-02-1947
- Kerkelijke gezindte:Christelijk Gereformeerd
- Woon/standplaats:Aalten
- Status:Inactief


