Bult in buik

drs. J. de Jongh-van Hoof | Geen reacties | 06-03-2023| 08:56

Vraag

Sinds december heb ik last van mijn rechterzij, voor de menstruatie. Vanaf die tijd krijg ik dan ook eerst een mega grote bult in mijn buik. Dit zakt pas weg na de menstruatie. Heel apart. Tijdens drukke dagen komt dat wel eens terug, maar het is voornamelijk tijdens de menstruatie dat die aanwezig is. Een warme kruik helpt erg goed en rust, dan gaat het weer weg. Weet iemand wat dit is?


Antwoord

Vervelende klacht. Ik heb er niet een, twee, drie een antwoord op. Het ijkt me goed om hiervan foto’s te maken en een afspraak te maken met je huisarts wanneer deze klachten zich voordoen.

José de Jongh

Dit artikel is beantwoord door

drs. J. de Jongh-van Hoof

  • Geboortedatum:
    30-11-1967
  • Kerkelijke gezindte:
    Zevende-dags Adventist
  • Woon/standplaats:
    Rijssen
  • Status:
    Actief
276 artikelen
drs. J. de Jongh-van Hoof

Bijzonderheden:

Huisarts


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Plussen en minnen van de SV en HSV

Naar aanleiding van dit artikel: welke bezwaren hanteert de gereformeerde gezindte tégen het gebruik van de Herziene Statenvertaling? Zijn die bezwaren dermate belangrijk dat je het af kunt raden om d...
Geen reacties
06-03-2018

Vraag niet online publiceren

Als je een vraag wilt stellen en je wilt niet dat het in de vragenrubriek komt, hoe gaat dat dan? Moet je dan je emailadres er bij geven? Of kan dat niet?
Geen reacties
06-03-2007

Tooledoot

Wat betekent het woord tooledoot? Het staat niet in een verklaring, maar wel in het boekje van ds. W. Visser dat wij gebruiken op de mannenvereniging. Het heeft met Noach te maken.
Geen reacties
06-03-2013
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag