Borsten stuk groter

drs. N. Wolswinkel | Geen reacties | 17-07-2014| 09:14

Vraag

Ik ben een alleenstaande vrouw van bijna 40. Het laatste half jaar zijn mijn borsten een stuk groter geworden en zijn ze ook gevoeliger. Zoals ze nu zijn, waren ze vroeger alleen tijdens de menstruatieperiode. Mijn menstruatie is niet echt veranderd en ik slik ook geen hormonen/de pil of dergelijke en heb dit ook nog nooit geslikt. Ben ook nooit zwanger geweest. Is dit iets waar ik me zorgen over moet maken of iets waar ik mee naar de huisarts moet?


Antwoord

Wanneer er in korte tijd een opvallende verandering is opgetreden, kan het verstandig zijn een keer langs de huisarts te gaan. Op afstand kan ik er verder niet veel over zeggen.

Drs. N. Wolswinkel

Lees meer artikelen over:

borst(en)
Dit artikel is beantwoord door

drs. N. Wolswinkel

  • Geboortedatum:
    02-02-1957
  • Kerkelijke gezindte:
    PKN (Hervormd)
  • Woon/standplaats:
    Veenendaal
  • Status:
    Inactief
331 artikelen
drs. N. Wolswinkel

Bijzonderheden:

Huisarts


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Op een forum is een discussie over (te) weinig mensen die aangaan aan het Heilig Avondmaal. Ik kan me in de meeste meningen niet vinden, maar vind het zelf lastig om een goede mening te vormen (...)

Op een forum is een discussie over (te) weinig mensen die aangaan aan het Heilig Avondmaal. Ik kan me in de meeste meningen niet vinden, maar vind het zelf lastig om een goede mening te vormen. Nu is ...
Geen reacties
17-07-2007

Bestaan van toeval

Bestaat er ook toeval? Dus ook in kleine dingen, als je bijvoorbeeld zegt dat je iemand toevallig in de winkel tegenkwam?
Geen reacties
17-07-2005

Praten tegen overleden moeder

In gedachten praat ik nog vaak tegen mijn overleden moeder. Is dit verkeerd?
2 reacties
17-07-2018
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering