(...) Dus heel misschien kunt u nu wat tips geven om toch op Daniëlkamp te mogen...

Ds. J. Driessen | Geen reacties | 02-01-2007| 00:00

Vraag

Beste dominee Driessen, op de vraag wat de motieven van mijn ouders zijn -ik heb het ze gevraagd-  kan ik dit zeggen: (1) ze vinden me te jong, (2) ze vinden dat ik nog niet zonder hen op vakantie mag, en (3) ze vinden het voor mij een onverantwoorde uitgave (ik wilde het namelijk zelf betalen). En op de opmerking dat u het zich niet kon voorstellen dat mijn ouders bang zijn dat mij wat overkomt: vooral mijn moeder is daar bang voor, ook als ik naar school ga. Maar dat kan ze natuurlijk niet tegenhouden. Dus heel misschien kunt u nu wat tips geven om toch op Daniëlkamp te mogen?

ADVERTORIAL

Kom ook naar de jongerenzang!

Welkom D.V. 29 mei op de jongerenzang in Katwijk. Zing je ook mee met 1000 andere jongeren? Meer info: www.jongerenzang.nl

Kom ook naar de jongerenzang!

Antwoord

Beste vriendin,

Omdat ik jou noch je ouders ken, kan ik geen ander antwoord geven dan dat ik op de eerste vraag gegeven heb. Het lijkt me goed dat je dingen nog maar een rustig probeert te bespreken.

Met vriendelijke groet,
Ds. J Driessen

Lees meer artikelen over:

relaties

Mis niks, abonneer je op onze WhatsApp en wekelijkse nieuwsbrief

Dit artikel is beantwoord door

Ds. J. Driessen

  • Geboortedatum:
    25-07-1939
  • Kerkelijke gezindte:
    Gereformeerde Gemeenten
59 artikelen

Bijzonderheden:

Ds. Driessen is op 12-02-2021 overleden.


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Relatie stuk gelopen

Mijn relatie met de vrouw waarvan ik werkelijk dacht dat zij door God aan mij geschonken was, is een week of twee geleden toch stuk gelopen. We vonden allebei dat alles perfect liep, alleen onze relat...
1 reactie
02-01-2010

Ruw taalgebruik over dood

Als iemand overleden is, wordt in mijn familie altijd gepraat over die en die is dood. Ik vind dit erg ruw taalgebruik. Dit stoort me en doet me zeer. Hoe kan ik hier het beste iets over zeggen?
1 reactie
02-01-2014

Wat kunnen blokkades zijn voor het voelen van positieve gevoelens van de ander?

Wat kunnen blokkades zijn voor het voelen van positieve gevoelens van de ander?
Geen reacties
02-01-2008
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag