Ik wil uit huis. Hoe moet ik dat aanpakken?

Ds. M.F. van Binnendijk | Geen reacties | 07-11-2006| 00:00

Vraag

Ik wil uit huis. Hoe moet ik dat aanpakken?


Antwoord

Een korte maar krachtige vraag. Ik vermoed dat de vraagsteller een jongen of meisje in de puberteit is, waarbij relationele problemen tussen ouders en kind(eren) een belangrijke factor zijn. Aangezien ik niets inhoudelijks uit de vraag kan opmaken, kan ik hier inhoudelijk dus niet op ingaan. Daarom enkele opties van gelijk karakter waaruit de vraagsteller maar moet kiezen wat voor hem of haar het beste is onder de omstandigheden:
 
Afgezien van de optie om het huis in brand steken, je te laten opnemen in een penitentiaire inrichting of te gaan (of te doen) emigreren, kun je denken aan:
 
1. Op kamers gaan wonen of zelf een huurhuis zoeken (niet makkelijk).

2. (Tijdelijk) bij vrienden of andere familie intrekken.

3. Gaan trouwen (maar het huwelijk als vluchtinstituut heeft nooit zegen gebracht).
 
Wellicht zou je kunnen beginnen om het probleem bespreekbaar maken, en duidelijk wordt waarom je zo snel mogelijk uit huis wil. Deze optie lijkt mij veruit te verkiezen boven alle andere.
 
Ds. M. F. van Binnendijk

Lees meer artikelen over:

relaties
Dit artikel is beantwoord door

Ds. M.F. van Binnendijk

  • Geboortedatum:
    30-11-1963
  • Kerkelijke gezindte:
    PKN (Hervormd)
  • Woon/standplaats:
    Stadskanaal
  • Status:
    Actief
171 artikelen
Ds. M.F. van Binnendijk

Bijzonderheden:

Lees ook: het weblog 'Dominee in de bajes'


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Zondag als oud-testamentische sabbat houden

Waarom houden we de zondag als oud-testamentische sabbat? Niets in de bijbel verplicht ons tot een wettische zondag?
Geen reacties
07-11-2003

Ontstaan kerkgebouwen

Wanneer zijn kerkgebouwen ontstaan?
2 reacties
07-11-2011

Erediensten buiten onze landsgrenzen

Buiten onze landsgrenzen gaat alles er in de erediensten anders aan toe. Wie zijn wij om te zeggen dat God wil dat het gaat zoals bij ons?
Geen reacties
07-11-2003
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag