Schadelijk voor je seksleven in je huwelijk

Alie Hoek - van Kooten | Geen reacties | 07-08-2002| 00:00

Vraag

Beste mevrouw Hoek. Ik heb nu samen met mijn vriend anderhalf jaar verkering. We maken het samen erg goed, over enkele maanden hopen we te verloven. Ook op lichamelijk gebied zijn we erg gelukkig met elkaar. We mogen elkaar liefde geven! Wij hadden altijd begrepen dat er een stijgende lijn in een verkeringstijd zit op het gebied van seksualiteit. Klopt dit? Maar nu vertelde er pas iemand dat als je elkaar seksueel bevredigt, dit schadelijk is voor je seksleven in je huwelijk. Is dat zo? Ook als het echt liefde geven is, dus dat er geen sprake is van egoïsme! We zouden dit graag horen, zodat we geen schade op zullen lopen!


Antwoord

Nee, daar loop je geen schade van op. Seksuele gevoelens spelen natuurlijk een grote rol in de verkeringstijd en daar mag je dan ook van genieten. Je kunt natuurlijk niet doen alsof die gevoelens er niet zijn.

Wel is het belangrijk om samen duidelijke grenzen af te spreken. Zie daarover de antwoorden op eerdere vragen.

Ik denk dat wanneer je met kracht alle mogelijke seksuele gevoelens die bij je opkomen zou onderdrukken dat je dan juist schade oploopt.

Alie Hoek-van Kooten

Lees meer artikelen over:

seksualiteit voor het huwelijk

Mis niks, abonneer je op onze WhatsApp en wekelijkse nieuwsbrief

Dit artikel is beantwoord door

Alie Hoek - van Kooten

  • Geboortedatum:
    27-08-1949
  • Kerkelijke gezindte:
    PKN (Hervormd)
  • Woon/standplaats:
    Veenendaal
  • Status:
    Actief
980 artikelen
Alie Hoek - van Kooten

Bijzonderheden:

Auteur van o.a.

Bekijk ook:

 

 

 

 


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Biologika

Wat vinden jullie van de biologische natuurwetten beschreven door dokter Hamer en de cursussen die hierop gebaseerd zijn van Biologika Nederland?
Geen reacties
07-08-2019

Dochter is depressief en heeft zelfmoordneigingen

Hoe kan ik weer goed contact met mijn dochter krijgen? Ze is al een poos depressief en heeft zelfmoordneigingen. Wat moet ik? Ik ben echt radeloos.
Geen reacties
07-08-2015

Gods wegen

Ik las vanavond in mijn dagboekje een passage over Gods wegen aannemen en bewandelen en God eer te brengen. Maar nu vraag ik mij af: hoe weet je wat Gods wegen zijn? Hoe weet ik of ik op dit moment Go...
Geen reacties
07-08-2020
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag