Heftige video gekeken over hel

Ds. W. J. C. Blijderveen | Geen reacties | 05-12-2024| 12:33

Vraag

Ik ben 15 jaar en ik deed al een tijdje niks meer met het geloof.  Ik heb net een heftige video gekeken over de hel. Daar ben ik best wel van geschrokken. Ik heb al m’n zonden aan God beleden en gezegd dat Hij in mijn leven mag komen. Maar wat moet ik nu verder doen? Wanneer weet ik of ik bekeerd ben? Hoe kan ik andere mensen waarschuwen?


Antwoord

Beste vraagsteller,

Wat mooi dat je naar de Heere bent toegegaan met je zonden en dat je ernaar verlangt om Hem te volgen in je leven. Als wij onze zonden aan de Heere belijden, dan mogen we vertrouwen op Zijn belofte dat Hij ons de zonde vergeeft en reinigt van onze ongerechtigheid. Als wij vertrouwen op Zijn belofte dan mogen we weten dat het tussen de Heere en ons goed ligt. 

Toen ik je vraag las, moest ik denken aan Handelingen 11:19-26. Barnabas bezoekt de gemeente in Antiochie. Deze mensen zijn nog maar pas tot geloof gekomen. Daar is Barnabas blij mee. Tegelijk spoort hij hen aan om met een hartelijk voornemen bij de Heere te blijven. Hij spoort hen aan om te volharden in het geloof. Maar in deze woorden klinkt ook iets door van een blijven aan de voeten van de Heere. Om je door Hem te laten onderwijzen en vormen zodat je Zijn beeld in je leven gaat vertonen. Lees je Bijbel, bid elke dag dat je groeien mag. 

Overigens laat dit gedeelte ook zien dat de Heere het gewone gesprek tussen mensen onderling gebruikt om ze tot bekering en geloof te brengen. Praat er met je vrienden over. Zo’n film kan een goede aanleiding zijn. 

Ik wens je van harte Gods nabijheid en zegen toe. 

Groet,
Ds. W. J. C. van Blijderveen

Mis niks, abonneer je op onze WhatsApp en wekelijkse nieuwsbrief

Dit artikel is beantwoord door

Ds. W. J. C. Blijderveen

  • Geboortedatum:
    04-10-1987
  • Kerkelijke gezindte:
    Hersteld Hervormd
  • Woon/standplaats:
    Kruiningen
  • Status:
    Actief
14 artikelen
Ds. W. J. C. Blijderveen

Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Verband stress en kanker

Kan je van (extreme) stress, bepaalde soorten van kanker krijgen?
2 reacties
05-12-2022

Oneens over verzekeren voor ziektekosten

Er is al veel geschreven over verzekeren, maar ik wil het volgende nog kwijt. Mijn man en ik zijn nu meer dan tien jaar getrouwd en hebben een goed huwelijk, maar op één punt worden we het niet met el...
Geen reacties
05-12-2008

Je hart zuiveren

Als je je zonden niet of nauwelijks ziet en je -zeg maar- een farizeeër of rijke jongeling bent, hoe kun je je hart dan zuiveren, wandelen naar Gods wil, vechten tegen de zonden? Want dat moet toch?
1 reactie
05-12-2025
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag