Aanhoudende zonden

Redactie Refoweb | 3 reacties | 04-07-2022| 08:04

Vraag

Wil God aanhoudende zonden ook vergeven? In een relatie waar je veelal valt in dezelfde zonden op seksueel gebied? Het wil maar niet lukken om te stoppen, omdat het zo fijn is met elkaar.


Antwoord

Dit artikel is beantwoord door

Redactie Refoweb

  • Kerkelijke gezindte:
    Divers
  • Woon/standplaats:
    Divers
2541 artikelen
Redactie Refoweb

Bijzonderheden:

Mailadres: vragen@refoweb.nl


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
3 reacties
Rembrand
04-07-2022 / 22:00
Wanneer aanhoudende zonden niet vergeven worden zou het er somber uit zien voor ons allen.
Ook liegen, roddelen, je naaste niet liefhebben, je ouders niet eren, jaloers en ondankbaar zijn, veroordelen, enz. Allemaal aanhoudende zonden.
Niet minder erg of makkelijker te vergeven dan sex buiten het huwelijk.
Samanthi
04-07-2022 / 22:15
Is trouwen niet de oplossing
P31
06-07-2022 / 05:15
Beste jonge mensen,
Ik lees in Gods Woord dat de Heere Jezus tegen een vrouw zegt: Ga heen en zondig niet meer.
In het doopformulier dat in de reformatorische kerken wordt gebruikt, kun je lezen dat we aan Gods Genade niet moeten twijfelen, ( en dan komt het !) Nog, of anders gezegd, ook niet in de zonden blijven liggen!
Dus de zonde blijven doen omdat het zo fijn is en tegelijkertijd verwachten dat de Heere de zonden wil vergeven, dat wringt.
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Twee keer per zondag naar de kerk

Waarom zou je twee keer per zondag naar de kerk moeten?  
Geen reacties
02-07-2005

God boven alles zetten

Ik las dat je God boven alles moet zetten en dan ook ECHT boven alles. Zelfs boven je vrienden, vriendinnen, familie, zoon, dochter, broer, zus, opa, oma, enz. Hoe moeilijk is dit? Hoe ver gaat dit? O...
Geen reacties
02-07-2005

De letter van de wet

Mijn vriendin en ik zijn al twee jaar samen en hebben samen besloten niet aan seks te doen voor het huwelijk. Wel hebben wij anale en orale seks. Wat vindt u ervan en hoe denkt de bijbel erover?
Geen reacties
02-07-2005
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering