Verzakking baarmoeder

drs. J. de Jongh-van Hoof | 1 reactie | 10-01-2020| 07:58

Vraag

Mijn baarmoedermond hangt laag, vooral als ik sta of buk. Als ik lig, ligt hij nog wel laag maar niet zo erg. Wat kan ik hieraan doen en is dit ook al een verzakking? En kan dit erger worden?


Antwoord

Dit klinkt inderdaad als een verzakking – er zijn verschillende soorten verzakkingen. Zie ook thuisarts.nl en zoek op trefwoord “verzakking”. Soms hebben vrouwen ook klachten van urineverlies erbij. 

Behandelopties: bekkenbodemfysiotherapie, een ring (pessarium) -sommige huisartsen meten deze zelf aan- en als laatste zijn er operatieve opties.

Met vriendelijke groet,
José de Jongh-van Hoof

Lees meer artikelen over:

baarmoeder
Dit artikel is beantwoord door

drs. J. de Jongh-van Hoof

  • Geboortedatum:
    30-11-1967
  • Kerkelijke gezindte:
    Zevende-dags Adventist
  • Woon/standplaats:
    Rijssen
  • Status:
    Actief
276 artikelen
drs. J. de Jongh-van Hoof

Bijzonderheden:

Huisarts


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
1 reactie
kip
14-01-2020 / 16:16
maak n afspraak bij t radbout in nijmegen.
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Vanaf welk moment een ziel

Vanaf wanneer of welk moment heeft een ongeboren kindje een ziel?
1 reactie
09-01-2015

Verschillen met Oosters-Orthodoxe Kerk

Hoe leg je iemand van de Oosters-Orthodoxe Kerk uit wat verschillen zijn in ons geloof als hij er geen kennis van heeft en gelooft dat we hetzelfde geloven?
Geen reacties
09-01-2024

Eerst zwanger dan trouwen

Het was vroeger niet ongebruikelijk, zeker bij grote boerenbedrijven, dat de bruid eerst zwanger raakte voordat men tot een huwelijk overging. En dan heb ik het over de 18e/19e eeuw. Nu staan we daar ...
Geen reacties
09-01-2015
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering