De zaak Kruiningen

Redactie Refoweb | Geen reacties | 22-11-2017| 08:02

Vraag

Waarom horen wij over de zaak Kruiningen de kern van het probleem niet? We horen nu allerlei geruchten, wat weer veel speculatie geeft.


Antwoord

Deze kwestie is in alle christelijke en niet-christelijke media uitgebreid te volgen, tot in detail. Diverse predikanten (en anderen) uit de Ger. Gem. hebben daar ook al het nodige over gezegd. Over deze diep-trieste zaak hebben we in de vragenrubriek niets meer toe te voegen, naast alles wat er al geschreven is.

Mis niks, abonneer je op onze WhatsApp en wekelijkse nieuwsbrief

Dit artikel is beantwoord door

Redactie Refoweb

  • Kerkelijke gezindte:
    Divers
  • Woon/standplaats:
    Divers
2820 artikelen
Redactie Refoweb

Bijzonderheden:

Mailadres: vragen@refoweb.nl


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

God wil dat alle mensen zalig worden en tot de kennis der waarheid komen. Hij heeft zelfs Zijn eigen Zoon hiervoor overgegeven tot in de dood. Hoe komt het toch dat dit mensen niet verbreekt? (...)

God wil dat alle mensen zalig worden en tot de kennis der waarheid komen. Hij heeft zelfs Zijn eigen Zoon hiervoor overgegeven tot in de dood. Hoe komt het toch dat dit mensen niet verbreekt? Hoe komt...
Geen reacties
21-11-2008

Geoefend kind van God

Wat zijn eigenlijk geloofsoefeningen? Er wordt wel gesproken over een geoefend kind van God. Kunt u uitleggen in eenvoudige taal wat dat inhoudt?
3 reacties
21-11-2025

Bloosangst

Ik heb last van bloosangst, omdat ik bijvoorbeeld bang ben een bekende man te begeren. Hoe moet ik daarmee omgaan, als bepaalde zaken je schuldig stellen, maar waardoor je wel bang wordt?
1 reactie
21-11-2013
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag