Datingsite voor mensen met beperking

Redactie Refoweb | 1 reactie | 30-01-2015| 10:49

Vraag

Ik ben een vrouw van 27 met een lichamelijke beperking (ik zit in een rolstoel). Nu is mijn vraag, zijn er misschien christelijke datingsites voor mensen met een beperking? Graag hoor ik hier meer van!


Antwoord

Beste vraagsteller. Voorzover ons bekend bestaan deze sites niet. Misschien is het een idee om deze vraag voor te leggen aan de bekende christelijke datingsites. Voor hen is het relatief eenvoudig om op hun eigen portal een onderdeel toe te voegen voor deze doelgroep. Aan de andere kant, waarom zou een lichamelijk gezond persoon niet verliefd kunnen worden op iemand die invalide is? Liefde is niet gebonden aan een al dan niet lichamelijke beperking. Het ‘opdelen’ in allerlei doelgroepen zou daarom zelfs een hindernis kunnen vormen bij het zoeken naar een levenspartner of vriendschap.

Lees meer artikelen over:

datinghandicap
Dit artikel is beantwoord door

Redactie Refoweb

  • Kerkelijke gezindte:
    Divers
  • Woon/standplaats:
    Divers
2571 artikelen
Redactie Refoweb

Bijzonderheden:

Mailadres: vragen@refoweb.nl


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
1 reactie
AHHK76
03-02-2015 / 08:48
Misschien ben je bang dat je door jouw handicap niet geaccepteerd zult worden, door iemand die geen handicap heeft? Toch hoeft dat niet zo te zijn! Misschien kun je elkaar juist meer tot een hand en voet zijn als ieder zijn eigen (andere) mogelijkheden heeft....?! Elkaar aanvullen als je beiden in een rolstoel zit, wordt misschien ook wel erg ingewikkeld? Je bent waardevol zoals je bent!!!!!
Dus ik vind ook dat je op een gewone christelijke datingsite kunt gaan. Maak er wel een gebedszaak van!
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Vier keer gedumpt

Heel raar wat ik nu ga zeggen: ik ben vier keer in mijn leven gedumpt door een jongen. Nu heb ik voor de vijfde keer een relatie met een zeer lieve en geïnteresseerde jongen. Toch blijkt mijn vertrouw...
1 reactie
30-01-2010

Andersgeaard

Hoe zit het met de bijbelgedeelten over homo’s en wat te denken over transgenders e.d.? Enz.
Geen reacties
30-01-2019

Online-cursus depressie

Is er een christelijke online-cursus om om te gaan met depressies? Ik vond gewone online cursussen maar die zijn tot en met 25 jaar. Ik ben ouder, dus deze vallen al af.
1 reactie
30-01-2014
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering