Slechte adem

drs. G.H. Hoek | 4 reacties | 27-04-2012| 08:49

Vraag

Bijna altijd heb ik last van een stinkende adem, ook na eten of tanden poetsen stink ik nog uit mijn mond. Ik vind het erg vervelend voor andere mensen en ik word er onzeker van. Bestaat hier een behandeling voor?


Antwoord

Een stinkende adem is echt een heel vervelend probleem om te hebben. De folder "slechte adem"  van het ivoren kruis is heel informatief. Deze is ook online in te zien.

Bezoek uw tandarts om deze te vragen of u echt een slechte adem heeft of dat dit misschien meevalt. Een bezoek aan een mondhygiënist is ook een heel goed idee en kan ook zonder verwijzing van de tandarts.
 
Ik wens je snel een frisse adem!

Drs. G. H. Hoek, tandarts

Lees meer artikelen over:

tandarts
Dit artikel is beantwoord door

drs. G.H. Hoek

  • Geboortedatum:
    22-07-1978
  • Kerkelijke gezindte:
    PKN (Hervormd)
  • Woon/standplaats:
    Otterlo
  • Status:
    Inactief
39 artikelen
drs. G.H. Hoek

Bijzonderheden:
www.tandheelkundehoek.nl

Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
4 reacties
boefje
27-04-2012 / 15:40
als je goed je tanden poetst, kauwgom neemt en mond spoelt met een willekeurige spoelvloeistof kan het even helpen, maar kort daarna is de geur er weer.
Mijn vraag is of je je amandelen nog hebt. In de crypten zitten nl vaak etensresten en die zorgen voor een zwavelachtige weeige geur (sorry, niet zo smakelijk).
Eiwitrijke voeding maakt het erger (melkproducten). De enige optie is om ze dicht te laten branden of ze te laten verwijderen. Helaas soms ook niet altijd met resultaat en niet zonder risico. Sommigen duwen de amandelen leeg met een wattenstokje.
Succes met de zoektocht!
Rufi
27-04-2012 / 16:07
Een slechte adem wordt meestal veroorzaakt door aanslag op de tong. Koop een tongschraper en maak je tong schoon. Ook kun je daarbij nog gorgelen met Halita mondwater. Succes.
drj
27-04-2012 / 17:09
http://ctm.umcg.eldoc.ub.rug.nl/FILES/rootTHK/2005/WinkelEG-Slechteadem/WinkelEG-Slechteadem-2005.pdf
aegoodies
16-05-2012 / 12:21
Slechte adem is voor 90% te voorkomen door de tong te reinigen met een tongschraper. In Nederland is het reinigen van de tong niet zo populair. Echter in veel landen van de wereld is het schrapen van de tong net zo gewoon als het poetsen van de tanden.

De andere oorzaken zoals een slecht sluitende spier van de maag, obtipatie en problemen aan de slokdarm komen maar zelden voor. Heb je een witte tong ? Dan is het bijna zeker dat je in meer of mindere mate last hebt van slechte adem. Tongschrapen dus !

Bron : http://www.tongschrapers.nl
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Ongerust over magere tante

Ik maak me grote zorgen om mijn tante. Ze denkt dat ze allerlei voedselintoleranties heeft. Daardoor eet ze bijna niet. Ze is nu al heel mager geworden. Ze zegt nu zelf ook dat ze bijvoorbeeld haar bo...
7 reacties
27-04-2021

Ik ben verliefd op een getrouwde man

Ik ben verliefd op een getrouwde man. Ik heb er met hem over gepraat en het is over geweest. Maar nu is het weer terug, ik kan hem niet vergeten. Wat moet ik nu doen?
Geen reacties
27-04-2005

Christus persoonlijk kennen

Al ongeveer een half jaar lang geloof ik in Christus, namelijk dat Hij mijn zonden vergeven heeft. Als ik mijn verkeerde dingen inzie, bid ik altijd tot Hem en belijd mijn zonden, leg ze voor Hem neer...
Geen reacties
27-04-2005
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering