Gezichtsverzorging

drs. N. Wolswinkel | 3 reacties | 12-03-2010| 13:30

Vraag

Welke gezichtsverzorging hoort bij een vette, gevoelige huid? Ik gebruik geen make-up en heb wel last van mee-eters. Verder boen ik mijn gezicht alleen met water, omdat ik niet tegen een middel met parfum of alcohol kan. Ik ontvang van u graag tips qua reiniging en merk crèmes. Ik zie er graag schoon en verzorgd uit, maar heb vaak weinig tijd en zin om lang voor de spiegel te staan. Alvast bedankt.


Antwoord

Anderen kunnen deze vraag beter beantwoorden. Handig is het ook om de huid te zien. Een goede drogisterij kan ook goed advies geven.

Drs. N. Wolswinkel

Lees meer artikelen over:

medisch

Mis niks, abonneer je op onze WhatsApp en wekelijkse nieuwsbrief

Dit artikel is beantwoord door

drs. N. Wolswinkel

  • Geboortedatum:
    02-02-1957
  • Kerkelijke gezindte:
    PKN (Hervormd)
  • Woon/standplaats:
    Veenendaal
  • Status:
    Inactief
331 artikelen
drs. N. Wolswinkel

Bijzonderheden:

Huisarts


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
3 reacties
Johannes3vers16
12-03-2010 / 13:42
Weet je wat je eens zou kunnen proberen?

Mineral Care producten op basis van de Dode Zee, bijzonder goed!
Cloudsadmirer
12-03-2010 / 15:47
Ga een keer langs de schoonheidsspecialiste, zij is in deze dingen gespecialiseert.
Pompelmoen
12-03-2010 / 18:28
Bij Dode Zeeproducten moet je als christen altijd goed opletten dat je geen producten koopt die in Israëlische nederzettingen (zijn volgens internationaal recht illegaal) op de Westoever zijn geproduceerd, zoals bijvoorbeeld Ahava. Palestijnse christenen en ook moslims hebben namelijk buitengewoon te lijden onder de agressie en het stelen van land door Israëliërs.
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Verbale seksuele intimidatie

Ik (jongeman van 28 jaar, ongehuwd, wel een relatie) zit met een moeilijke situatie op m'n werk. Sinds een paar maanden heb ik een nieuwe baan op kantoor. Ik werk op een nevenlocatie van een grote org...
13 reacties
12-03-2015

Paulus' zekerheid

Paulus zegt ergens in zijn brieven. Ik heb de goede strijd gestreden en mij is gegeven de kroon der rechtvaardigheid. Hoe komt Paulus aan deze zekerheid? Is deze zekerheid een gave Gods?
Geen reacties
12-03-2005

Niet spreken over genezing

Ik heb een vraag over de tijd dat Jezus op aarde was. Hij genas veel mensen, maar waarom wilde Hij dat er niet over gesproken werd?
2 reacties
12-03-2012
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag