Zaadlozing
drs. N. Wolswinkel | Geen reacties | 27-11-2009| 12:00
Vraag
Ik ben een jongen van 17 jaar. Voor zo ver ik weet ontwikkel ik me heel normaal; baardgroei, lage stem, etc. Ik maak me een beetje zorgen over het aantal zaadlozingen dat ik heb. Ik heb ze niet vaak 's nachts (1 keer in de 5 weken) en overdag heb ik ze zelfs nooit (ook niet als ik het probeer op te wekken). Is dit iets waar ik me zorgen over moet maken?
Kleuterleerkracht gezocht!
We zijn met ingang van schooljaar 2026-2027 op zoek naar een enthousiaste kleuterleerkracht 0,66 FTE (ongeveer 3 dagen). Iemand die:
- zich verbonden weet met de identiteit van onze streekschool op de Hoge Enk, gemeente Elburg.
- wil bouwen aan kwalitatief goed onderwijs voor onze jongste leerlingen in de combinatiegroep (0),1,2.
Antwoord
Het klinkt allemaal niet abnormaal. Blijkbaar ontwikkel jij je normaal. Af en toe een nachtelijke zaadlozing is normaal. Maar waarom moet het overdag? Dan is het meer bedoeld voor de intimiteit met een vrouw en dus vooral binnen het huwelijk. Bij sommigen zijn de prikkels hoog, dan moet het er overdag uit. Maar het lijkt me geen probleem wanneer er wat minder prikkels zijn. Het wordt pas een probleem wanneer ditzelfde zich voordoet (of juist niet dus) met een geliefde erbij, die prikkelend werkt.
Drs. N. Wolswinkel
Dit artikel is beantwoord door
drs. N. Wolswinkel
- Geboortedatum:02-02-1957
- Kerkelijke gezindte:PKN (Hervormd)
- Woon/standplaats:Veenendaal
- Status:Inactief
Bijzonderheden:
Huisarts


