Lichamelijke intimiteit

Alie Hoek - van Kooten | Geen reacties | 07-04-2008| 00:00

Vraag

Ik ben vaak bang in verkering bij lichamelijke intimiteit dat het dan niet om mij gaat, maar dat de man zich moet ontladen. Waar komt dit gevoel vandaan? En hoe kan ik hier in groeien?

ADVERTORIAL

Kom ook naar de jongerenzang!

Welkom D.V. 29 mei op de jongerenzang in Katwijk. Zing je ook mee met 1000 andere jongeren? Meer info: www.jongerenzang.nl

Kom ook naar de jongerenzang!

Antwoord

Het is te vergelijken met eten. Je eet met elkaar omdat dat zo gezellig  en goed is. Kijk maar hoe vaak de bijbelse maaltijd niet voorkomt? En als iemand op z’n eentje egoïstisch zit te eten, dan gaat dat ten koste van de gezellige sfeer. En tegelijkertijd eet je ook omdat je zelf trek hebt. En zo is het ook met lichamelijkheid en intimiteit. Als je denkt dat het alleen om z’n eigen gevoelens gaat, moet je er beslist met hem over praten. En als hij dan zegt dat hij juist heel veel van je houdt en dat zo niet met een andere vrouw zou willen en kunnen beleven, dan moet je dat ook echt geloven. Dat heeft dan te maken met elkaar vertrouwen en geloven over en weer.

Alie Hoek-van Kooten

Lees meer artikelen over:

seksualiteit in het huwelijk

Mis niks, abonneer je op onze WhatsApp en wekelijkse nieuwsbrief

Dit artikel is beantwoord door

Alie Hoek - van Kooten

  • Geboortedatum:
    27-08-1949
  • Kerkelijke gezindte:
    PKN (Hervormd)
  • Woon/standplaats:
    Veenendaal
  • Status:
    Actief
990 artikelen
Alie Hoek - van Kooten

Bijzonderheden:

Auteur van o.a.

Bekijk ook:

 

 

 

 


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Aderontsteking

Ik heb een aderontsteking in mijn been. Wat kun je daar het beste aan doen, wel veel beweging of juist niet? De berichten op internet zijn nogal tegenstrijdig. Hoe lang kan het duren en is het gevaarl...
Geen reacties
07-04-2016

Toelating tot het predikambt

Aan een dominee van de Ger. Gem. Maakt men in de Ger. Gem. nog wel eens gebruik van artikel 8 van de Dko? En zo niet, waarom niet?
6 reacties
07-04-2017

Als een lam ter slachting geleid

Waarom staat er in Jesaja: "En als een lam werd Hij ter slachting geleid"? Dat zou dan dus al gebeurd moeten zijn. Hoe zit dat?
Geen reacties
07-04-2011
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag