Orale seks binnen het huwelijk

Alie Hoek - van Kooten | Geen reacties | 07-08-2002| 00:00

Vraag

Orale seks binnen het huwelijk, hoe moeten wij hier tegen aankijken, als een variant of zondig?


Antwoord

Het is natuurlijk heel moeilijk af te grenzen wat nu precies nog wel binnen het huwelijk geoorloofd is en wat niet meer. Je krijgt dan een eindeloze discussie.

Ik heb wel eens geschreven dat datgene binnen het huwelijk geoorloofd is, waar man en vrouw allebei achter kunnen staan en waarin ze elkaar niet beschadigen.

Als één van beiden iets niet wil, dan heeft altijd diegene het voor het zeggen die daarin het minst ver wil gaan. De ander die verder zou willen gaan, mag diegene die minder ver wil gaan nooit dwingen, chanteren, manipuleren of wat dan ook.

Ik denk dat dit een heel goede regel is, die veel narigheid kan voorkomen.

Ali Hoek-van Kooten

Lees meer artikelen over:

oraalseksualiteit in het huwelijk

Mis niks, abonneer je op onze WhatsApp en wekelijkse nieuwsbrief

Dit artikel is beantwoord door

Alie Hoek - van Kooten

  • Geboortedatum:
    27-08-1949
  • Kerkelijke gezindte:
    PKN (Hervormd)
  • Woon/standplaats:
    Veenendaal
  • Status:
    Actief
980 artikelen
Alie Hoek - van Kooten

Bijzonderheden:

Auteur van o.a.

Bekijk ook:

 

 

 

 


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Preken uit Bijbelboek Judas

Mijn vraag is, waarom wordt er zelden of nooit uit het Bijbelboek Judas gepreekt?
3 reacties
07-08-2015

De heerlijkheid van Gods kinderen

Wat betekent in Johannes 17:22: "En Ik heb hun de heerlijkheid gegeven, Die Gij Mij gegeven hebt, opdat ze één zijn, gelijk wij één zijn?" Wat wordt er verstaan onder de woorden "Ik heb hun de heerl...
Geen reacties
07-08-2023

Vroegtijdige weeën

Is het mogelijk dat er vroegtijdig weeën worden opgewekt tijdens de zwangerschap, wanneer de borsten worden gestimuleerd? Of is dit geen reëel gevaar?
2 reacties
07-08-2014
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering
Stel hier
een vraag