Online-cursus depressie

P.M.G.P. Bos | 1 reactie | 30-01-2014| 20:15

Vraag

Is er een christelijke online-cursus om om te gaan met depressies? Ik vond gewone online cursussen maar die zijn tot en met 25 jaar. Ik ben ouder, dus deze vallen al af.


Antwoord

Eleos heeft een online behandeling voor 25+: "In de put uit de put". Zie hier verder voor het cursusaanbod.
 

Update 30/01/2014:

Vraag: Dank u wel voor het beantwoorden van de vraag over online-cursus bij depressie, maar vanaf 2014 is het niet meer mogelijk deze bij Eleos online te volgen... helaas. Weet u nog een andere online cursus?

Antwoord: Wellicht is het een idee om daar zelf bij Eleos naar te informeren: info@eleos.nl of http://www.eleos.nl/Contact Als er een alternatieve cursus is (b.v. bij een andere hulpverleningsorganisatie) kunnen zij je doorverwijzen.

Lees meer artikelen over:

depressief
Dit artikel is beantwoord door

P.M.G.P. Bos

  • Geboortedatum:
    06-05-1953
  • Kerkelijke gezindte:
    PKN (Hervormd)
  • Woon/standplaats:
    Veenendaal
  • Status:
    Inactief
42 artikelen

Bijzonderheden:

(Hoofd) Maatschappelijk Werk bij st. Schuilplaats (1983-2018)


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
1 reactie
Schans
30-01-2014 / 17:12
http://www.totalbalance.nl/

Hier zijn ook een aantal online cursussen alleen niet specifiek op depressie gericht maar wel leerzaam.

En als het jezelf niet lukt (via online cursus) zoek dan professionele hulp. Heel veel sterkte met alles!
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Kerkdienst uitzenden

Is het wel bestaanbaar met de vreze Gods om het private karakter van de ambtelijke eredienst der gemeente, waarin zij voor Gods aangezicht treedt en Hij Zijn volk wil ontmoeten, te schenden door die d...
24 reacties
30-01-2016

Seksuele gemeenschap en voor God getrouwd

Mag je met een jongen trouwen die al gemeenschap gehad heeft met een ander meisje? Is hij dan in Gods ogen al ‘getrouwd’? 
Geen reacties
30-01-2025

Ongeloof is zonde

Waarom is ongeloof zonde? Ik denk dat ik het wel weet, maar ik kan het voor mezelf niet concreet beantwoorden.
Geen reacties
30-01-2009
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering