Vloeien na miskraam

dr. Nomen Nescio | Geen reacties | 07-11-2011| 11:00

Vraag

Is het normaal dat je na een miskraam nog lang doorvloeit? Ik bedoel, na de miskraam twee weken vloeien en daarna af en toe een dag en dan weer twee dagen niet en vervolgens weer twee dagen?


Antwoord

Beste vragensteller,

De bloedingsduur na een miskraam verschilt per vrouw, maar normaal is het zo dat na een miskraam je nog 1-2 weken kunt blijven vloeien. Zolang u vloeit bestaat er gevaar voor infectie, omdat de baarmoedermond nog iets openstaat. Daarom mag u nog geen tampons gebruiken, geslachtgemeenschap hebben en een bad nemen.

Als het bloeden na twee weken niet stopt, het bloed een onaangename geur krijgt, veel stolsels bevat of als u koorts krijgt dan moet u contact met de huisarts opnemen! Dit kan betekenen dat er nog steeds een deel van het vruchtje aanwezig is (incomplete miskraam). Dit is een risico voor infectie, dus u dient dan echt contact op te nemen met de huisarts!

Lees meer artikelen over:

miskraamvloeien
Dit artikel is beantwoord door

dr. Nomen Nescio

  • Geboortedatum:
    11-09-1984
  • Kerkelijke gezindte:
    PKN (Hervormd)
  • Woon/standplaats:
    Nieuwegein
  • Status:
    Inactief
38 artikelen

Bijzonderheden:

Arts/chirurg


Dit panellid heeft meerdere artikelen geschreven
Geen reacties
Je kunt niet (meer) reageren op dit bericht. De reactiemogelijkheid is niet geactiveerd of de uiterste reactietermijn van 1 maand is verstreken.

Terug in de tijd

Naar overdoopdienst

Mag je als christen die helemaal achter de kinderdoop staat naar een dienst van een familielid die zich laat overdopen?
Geen reacties
07-11-2014

Ik vind een jongen heel erg leuk, maar hoe kan ik er achter komen dat hij mij ook leuk vindt? Ik durf niet naar hem toe te gaan. Kunt u me helpen?

Ik vind een jongen heel erg leuk, maar hoe kan ik er achter komen dat hij mij ook leuk vindt? Ik durf niet naar hem toe te gaan. Kunt u me helpen?
Geen reacties
07-11-2006

Sexy lingerie

A. Mag mijn vrouw sexy lingerie dragen? B. Mijn vriendin is dol op sexy lingerie en hoge hakken en zeer strakke korte rokjes. Mag ze die dragen? Ik ben er wel gevoelig voor.
Geen reacties
07-11-2005
design website door design website by Mooimerk website-ontwikkeling door webdevelopment by Accendis hosting website door hosting website by STH Automatisering