CHE weer beste hogeschool van NL
Nieuwsredactie | Geen reacties | 11-06-2011| 19:30
De Christelijke Hogeschool Ede (CHE) is voor het zevende achtereenvolgende jaar de beste hogeschool van Nederland. Tijdens de bijeenkomst, die bedoeld was voor studenten van de school, werden korte toespraken gehouden door o.a. Koos de Jong van de stichting Jijdaar!, die als gastspreker was uitgenodigd.
Kleuterleerkracht gezocht!
We zijn met ingang van schooljaar 2026-2027 op zoek naar een enthousiaste kleuterleerkracht 0,66 FTE (ongeveer 3 dagen). Iemand die:
- zich verbonden weet met de identiteit van onze streekschool op de Hoge Enk, gemeente Elburg.
- wil bouwen aan kwalitatief goed onderwijs voor onze jongste leerlingen in de combinatiegroep (0),1,2.
Het succes van de CHE is volgens het college van bestuur te wijten aan drie dingen: uitstekend onderwijs, de verbinding van geloof met vakkennis en de uitstekende sfeer. Het is niet voor niets dat veel studenten van andere hogescholen overstappen naar de CHE

De christelijke hogeschool werkt met een begroting van 33 miljoen euro en telt 4200 studenten. Zeventig procent van hen is afkomstig uit de traditionele kerken.


